31 Ağustos 2014 Pazar  Özaltun’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı  09:41  Komek yaz Okulu’ndan Beyşehir gezisi 09:39  Beyşehir’de sazlıklar arasında kenevir ele geçirildi 09:36  Türkiye Şampiyonu Beyşehir’den 09:26  Ahmet Davutoğlu AK Parti Genel Başkanı Oldu 09:11  KOSKİ’ den Beyşehir Gölü Su Kaybına Dev Proje 09:09  Özaltun, şampiyon sporcuları tebrik etti 09:08  Türk güreşi emin ellerde 09:05  Genel Müdürümüzün Atama Kararı Resmi Gazetede Yayımlandı 09:12  Beyşehir Memur-Sen ilçe temsilçiliği  09:06  
 Çok Okunanlar
 Türk Yıldızları Beyşehir’de ilgi ile izlendi


 
HASTANEYE YENİ GENEL CERRAH
Beyşehir Devlet Hastanesi Genel Cerrahi bölümüne yeni bir doktor ataması gerçekleşti. Beyşehirli olan Genel Cerrahi Uzmanı Turgut Reis Koç yeni görevine başladı.

     Beyşehir Devlet Hastanesi Genel Cerrahi bölümüne yeni bir doktor ataması gerçekleşti. Beyşehirli olan Genel Cerrahi Uzmanı Turgut Reis Koç yeni görevine başladı.
     Kendi memleketinde göreve başladığı için heyecanlı olduğunu dile getiren Cerrah Koç şunları aktardı;
     "Beyşehir in bir çocuğu olarak, liseye kadar öğrenim hayatımı burada tamamladım. Beyşehir i çok seviyorum ve burada çalışmak istemiştim, bu da bu zamana nasip oldu. Isparta da görev yaptım. Bundan sonra meslek tecrübemi Beyşehir de kullanmak istiyorum. Elimden geleni yapmaya da çalışacağım. Genel cerrahi çok emek isteyen bir bölüm, çok fedakarlıkla çalışmak gerekiyor. Halka hizmet için de en güzel bölümlerden biridir. Hastalara tavsiyem ise koruyucu hekimlik ve bedenlerini tanıyıp, kendilerinin doktor olmalarıdır. Biz de doktor olarak buraya geldiklerinde elimizden gelen yardımı yapmaya çalışacağız."
     Beyşehirli genel Cerrahi Uzmanı olan Turgut Reis Koç, liseye kadar öğrenimini Beyşehir de tamamladı. Üniversite için Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi ni kazanan Koç, Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi nde de çalıştı. Askerliğini Hakkari Dağlıca da tamamlayan Genel Cerrah Koç, Süleyman Demirel Üniversitesi nde Genel Cerrahi Bölümü nde ihtisas yaptı. Daha sonra 38 yaşındaki doktor Beyşehir Devlet Hastanesi ne atandı ve yeni görevine başladı. Beyşehir İlkhaber Gazetesi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.
09:14:27
31 Agustos 2014
Bu haber  1648  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Genel Editör
R.Emre KOÇAK
Nice İki Yıllara
Yazarlar
Bilal Bülent ALPEREN
MİLLİ MÜCADELE’DE BEYŞEHİR
Mustafa AKKOCA
BEYŞEHİR NOTLARI!(2)
A. Hasan Emre
YEMEKTEYİZ...
Ali ŞANAL
Başkalarının Emeğine Saygı Duymak
Nazif KIROTU
VATAN/DAŞ, YATAN/DAŞ, YAN/DAŞ
Adil YOLLAR
Hoş Sada
Yüksel LALE
Kötülük eden kendine eder
Ümit Gülol
EMEKLİ MAAŞLARI NEDEN DÜŞÜYOR?
Yavuz Yıldız
Şehrim
hilal
SICAK BİR YAZ BİZLERİ BEKLİYOR…

KONYA

Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle