25 Nisan 2014 Cuma  Polisten, Şehit Ailelerini Ziyaret 11:02  Yeni başkan ilk resmi törenine katıldı 11:01  Murat Özaltun Makamında 10:44  Başkan Özaltun Belediye Çalışanları İle İlk Toplantısını Yaptı 10:41  Başkan Özaltun 10 Nisan Polis Gününü Kutladı 10:38  Beyşehir Ak Parti Meclis Üyeleri Mazbatasını Aldı  10:35  Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun Mazbatasını Aldı 10:34  Ahmet Kısa Mazbatasını Aldı  10:32  Mehmet Şahin Mazbatasını Aldı 10:31  Derebucak Ak Parti Meclis Üyeleri Mazbatasını Aldı  10:29  
 Çok Okunanlar
 


 
ALİ VE YUNUS'TAN, OKUDAN'A ZİYARET
Çin'de düzenlenen 26. Üniversiade 2011 Taekwondo Yaz Oyunları na katılan milli teakwondocularımız Ali ve Yunus Sarı kardeşler Rektör Prof. Dr. Süleyman Okudan'ı ziyaret etti.

        Çin'in Shenzen şehrinde düzenlenen 26. Üniversiade 2011 Taekwondo Yaz Oyunları na katılarak 2 ayrı kategoride 2 gümüş madalya kazanan Selçuk Üniversiteli milli sporcular Yunus Sarı ve Ali Sarı kardeşler Rektör Prof. Dr. Süleyman Okudan ı ziyaret etti.
      
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Süleyman Okudan, Türkiye ve Selçuk Üniversitesi ni başarı ile temsil eden öğrencilerine teşekkür ederek, “Sadece bilimsel ve kültürel alanda değil, spor ve sanatta da başarılıyız. Öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz katıldıkları her festival ve yarışmadan ödüllerle dönüyor. Öğrencilerimin başarılarıyla gurur duyarken, sporcularımın yetişmesinde emek veren üniversitemizin değerli öğretim üyeleri ile Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Metin Şahin e de teşekkür ederim” dedi.
       
Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü nde eğitim gören 24 yaşındaki Ali Sarı, 5 yaşında taekwondoya başladığını belirterek, “Bugüne kadar Türkiye ve Dünya da katıldığım pek çok yarışmadan ödül kazandım. Son olarak ise Çin den gümüş madalya ile döndüm. Bize desteğini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Okudan a teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Selçuk Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu nda eğitim gören 20 yaşındaki Yunus Sarı ise, kendisinin de ağabeyi gibi erken yaşlarda spora başladığını söyledi. Sarı, “Türkiye düzenlenen pek çok yarışmada birinci, ikinci ve üçüncülük ödülleri kazandım. Son olarak ağabeyimle Çin de katıldığım Üniversiade Shenzhen Oyunları nda kendi kategorimde ikinci oldum” diye konuştu.
        
Ziyaret sırasında Selçuk Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nuri Yavru, Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Erkan Faruk Şirin ile Yrd. Doç. Dr. Erbil Harbili de hazır bulunurken, Rektör Prof. Dr. Süleyman Okudan, ziyaretin ardından öğrencilere çeşitli hediyeler vererek, başarılarının devamını diledi.12:22:46
25 Nisan 2014
Bu haber  783  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Genel Editör
R.Emre KOÇAK
Nice İki Yıllara
Yazarlar
Bilal Bülent ALPEREN
MİLLİ MÜCADELE’DE BEYŞEHİR
Mustafa AKKOCA
BEYŞEHİR NOTLARI!(2)
A. Hasan Emre
YEMEKTEYİZ...
Ali ŞANAL
Başkalarının Emeğine Saygı Duymak
Nazif KIROTU
KİME OY VERMELİYİZ
Adil YOLLAR
Hoş Sada
Yüksel LALE
Kötülük eden kendine eder
Ümit Gülol
EMEKLİ MAAŞLARI NEDEN DÜŞÜYOR?
Yavuz Yıldız
Şehrim
hilal
SICAK BİR YAZ BİZLERİ BEKLİYOR…

KONYA

Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle