01 Ağustos 2014 Cuma  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’na coşkulu karşılama 08:52  ilçe Protokolü bayramlaştı 08:51  Gülay Samancı ve Murat Özaltun mahalle bayramlaşmasında 08:50  Trafik kazası: 2 yaralı  08:49  Yüzme havuzu ve yaz yüzme okulu hizmete açıldı 11:55  Beyşehir Belediyesi’nden bir hizmet daha 11:53  On Binler İftarda Buluştu 11:52  Beyşehirliler iftarda buluştu 11:51  Akyürek muhtar ve meclis üyeleri ile buluştu 11:47  Beyşehir Final Dershanesinden büyük başarı 11:44  
 Çok Okunanlar
 Trafik kazası: 2 yaralı


 
BAŞKAN TAŞCI KOLTUĞU DEVRETTİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı etkinlikleri kapsamında Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, koltuğunu minik başkan Elanur Sefil’e devretti.

BEYŞEHİR - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı etkinlikleri kapsamında Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, koltuğunu devretti. Minik Başkan Elanur Sefil, Beyşehir’e oyun parkları ile çocuk evi ve piknik alanlarının yapılmasını istedi.
     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanırken, Beyşehir Özel Gönül İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencisi Elanur Sefil, Beyşehir Belediye Başkanlığı görevini Başkan İzzet Taşcı’dan devraldı. Beyşehir’de daha çok oyun parkı,piknik alanları yapılmasını isteyen minik başkan hem yaşıtlarını hem de büyüklerini çevreye karşı daha duyarlı olmaları ve çevre temizliğine dikkat etmeleri konusunda uyardı.Özel Gönül İlköğretim Okulu’ndan bir grup öğrencinin de katıldığı programda öğrenciler Belediye çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirirken yapılmasını istedikleri çalışmaları da Başkan İzzet Taşcı’dan istediler.
     Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Taşcı, “23 Nisan’ın milletimizin hatıralarında, milletimizin tarihinde çok önemli izleri var. Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, hasta adam denilen Osmanlı devletinin arkasında, bir milletin istiklal ve bağımsızlık mücadelesi veren ulu kahramanların önderliğinde TBMM’nin kurulmasının bayramıdır 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Demokrasimizin en önemli aşamalarından bir tanesi TBMM’nin kuruluşudur. Cumhuriyetimizin demokrasi ile taçlanmasının en önemli unsuru 23 Nisanda TBMM’nin açılmasıdır. Cumhuriyet kurulduktan sonra büyük Atatürk bu kadar anlamlı bir bayramı çocuklarımıza armağan etmiştir. Çocuklarımızın bu önemli bayramını kutluyorum. Bizde yerel yönetim olarak çocuklarımıza büyük önem veriyoruz” diye konuştu.
     Düzenlenen ziyarete okul Müdürü Arslan Cömert ile bazı öğretmenler ve bir grup öğrencide katıldı. Ziyaret toplu çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
11:10:50
01 Agustos 2014
Bu haber  505  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Dursuncan Çınar  2012-01-13
  Canım Yiğenim.
 Canım Yiğenim Tbr ediyorum seni
Seni seviyorum
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Genel Editör
R.Emre KOÇAK
Nice İki Yıllara
Yazarlar
Bilal Bülent ALPEREN
MİLLİ MÜCADELE’DE BEYŞEHİR
Mustafa AKKOCA
BEYŞEHİR NOTLARI!(2)
A. Hasan Emre
YEMEKTEYİZ...
Ali ŞANAL
Başkalarının Emeğine Saygı Duymak
Nazif KIROTU
VATAN/DAŞ, YATAN/DAŞ, YAN/DAŞ
Adil YOLLAR
Hoş Sada
Yüksel LALE
Kötülük eden kendine eder
Ümit Gülol
EMEKLİ MAAŞLARI NEDEN DÜŞÜYOR?
Yavuz Yıldız
Şehrim
hilal
SICAK BİR YAZ BİZLERİ BEKLİYOR…

KONYA

Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle